Posílení imunity u dětí

Vitaminy jsou velmi důležité pro posílení imunity u dětí. Především děti předškolního věku, které teprve začínají navštěvovat kolektivní zařízení, setkávají se s novými infekcemi, bakteriemi a viry. Aby organismus dítěte mohl jim odolávat, dodatečné posílení imunity je naprosto nezbytné. U školáků se potřeba vitamin na minerálů na jednotku hmotnosti poněkud snižuje, což neznamená, že vůbec nepotřebujou doplňky stravy.Pro školáky závazný je například vitamin…

Pro školáky závazný je například vitamin D, který přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Mulitivaminy a doplňky stravy Vibovit dostanete ve formě cucavých tablet, bonbonů, sirupů a kapslí, jejichž obsah vysypete do jídla nebo pití. Která forma doplňků stravy bude nejvhodnější pro vaše dítě a které vitaminy dítě potřebuje. Pro nejmladší děti vhodné jsou především kapsle a tobolky. Pro miminka se také doporučují sirupy a kapky.


Pro děti předškolního věku budou nejlepší…

Pro děti předškolního věku budou nejlepší sladké želé a bonbony, například Vibovit Junior, který obsahuje až 10 vitamin a minerálů, mimo jiné vitaminy, C, A, E, D, B12, niacin, zinek a selen. Vitaminy podporují imunitní systém, mají vliv na tvorbu červených krvinek a udržení zdravé kůže, kloubů a zraku. Cucavé tablety a pastilky jsou vhodné především pro starší děti. Obsahují především vitamin D a C, který snižuje únavu a vyčerpání.

vibovit junior

Foto: pixabay.com

vibovit junior

Foto: pixabay.com

vibovit junior

Foto: pixabay.com

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *