Přírodní léčba bolesti v krku

Bolest v krku (zde vicks.cz) patří mezi příznaky chřipky a nachlazení, proto účinná léčba by měla být zaměřená především na posílení imunity. I když léčba příčiny bolesti je nejdůležitější, můžeme také mírnit nepříjemné příznaky: škrábání v krku, chrapot a suchý, dráždivý, neproduktivní kašel.co na bolest v krku – gallery

co na bolest v krku

Foto: pixabay.com

co na bolest v krku

Foto: pixabay.com

co na bolest v krku

Foto: pixabay.com

Pokud chcete zmírnit bolest v krku, užitečné můžou být babské recepty. 1. Dodržujte pitný řežim. Horké tekutiny můžou zmírnit bolest v krku, proto nezapominejte dodržovat pitný režim. Nejlepší budou horké polévky a čaj: černý, ale také ovocné a bylinkové čaje. Pomoct vám může především vývar z hřebíčků a skořice, zázvorový a tymiánovy čaj s citronem a medem. Zázvor má antibakteriální, antivirové, zahřívací a prokrvovací účinky. Tymiánový čaj tlumí kašel a usnadňuje odkašlávání, má také protibakteriální účinky. 2. Klokadlo Často opakované kloktání dezinfikuje a vyplachovuje choroboplodné zárodky z úst a krku.

Recept na solný roztok na…

Recept na solný roztok na kloktání je jednoduchý: stačí rozpustit půl čajové lžičky mořské soli ve sklenici horké vody. Kloktání opakujte každé dvě hodiny. 3. Vitamin C Vitamin C zvětšuje odolnosti organismu proti infekcím. Hodně vitaminu C obsahují kysele druhy ovoce a zeleniny, paprika a brambory. Můžete si připravit například salát z kyselého zelí, česneku a papriky.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *